Adam aka Slaytiiina | Na Gauči s Nasklee
01:17:10

Adam aka Slaytiiina | Na Gauči s Nasklee

04.08.2020

#nagauci #nasklee #podcast #slaytiiina 

Do tejto časti podcastu Na Gauči s Nasklee som pozvala Adama, ktorého väčšina z vás bude skôr poznať ako Slaytiiinu. Adam má 19 rokov, živí sa Slaytiiinou a venuje sa primárne youtubu a sociálnej sieti instagram. Okrem toho organizuje eventy, má vlastný merch a robí hudbu. O čom sme sa rozprávali? O sebavedomí, o mámvpičizme, o smrti, o kariére, o strachu z rôznych - fóbov. 

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/slaytiiina
https://www.youtube.com/channel/UCh1vThnFpqnBftxFBgkrN2w
https://www.instagram.com/petush.nasklee
https://www.youtube.com/nagaucisnasklee
https://www.youtube.com/nasklee

http://www.nasklee.com

Podcasty nájdete aj ako videorozhovory na youtube. 

http://www.youtube.com/nagaucisnasklee

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤

Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.