Surová Dcérka | Na Gauči s Nasklee
01:34:28

Surová Dcérka | Na Gauči s Nasklee

17.09.2020

#nagauci #nasklee #podcast #surovadcerka

Páčia sa ti moje podcasty? Môžeš sa pridať k mojim podporovateľom na Patreone! https://www.patreon.com/nasklee 

Mojím dnešným hosťom je Nikoleta Kováčová aka Surová Dcérka. Instagramerka, youtuberka, autorka kníh o vegánstve, o ktorom hovorí a píše zo všetkých možných uhlov pohľadu. Riešili sme samozrejme vegánstvo, ale aj odsudzovanie "iných" ľudí, vystúpenie z cirkvi, to, že nechce mať deti, zodpovednosť sociálnych sietí za obsah na nich a ďalšie iné. 

Pridávam vám sem aj link na môj obľúbený recept z Nikinho blogu: https://www.dcerka.sk/vegan-kung-pao-s-tofu/

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/surovadcerka
https://dcerka.sk
https://www.instagram.com/petush.nasklee
https://www.youtube.com/nagaucisnasklee
https://www.youtube.com/nasklee

http://www.nasklee.com

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤

Tento podcast mohol vzniknúť vďaka internetovému pripojeniu od 4ky: https://www.4ka.sk

Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.