Natália Pažická: Prečo sa zmena názoru pokladá za pokrytectvo? A čo s tým majú ultimátne pravdy? | Na Gauči s Nasklee
02:00:27

Natália Pažická: Prečo sa zmena názoru pokladá za pokrytectvo? A čo s tým majú ultimátne pravdy? | Na Gauči s Nasklee

13.02.2021

#nagauci​​​ #nasklee​​​ #podcast​​​ #nataliapazicka​

V dnešnej časti podcastu som sa rozprávala s Natáliou Pažickou. Naty je bývalá modelka, ale ako sa dozviete aj v tomto podcaste, aj ex-extrémna mliekopička, či nákupná maniačka. Dnes sa gro jej práce točí okolo pomoci. Planéte, ľuďom, ale aj zvieratám. Je influencerkou v tom pravom zmysle slova. Bavili sme sa aj o influencerstve, ale aj o tom, prečo zmena názoru nemusí znamenať pokrytectvo, alebo čo je pravdy na ultimátnych pravdách - ako napríklad, že z mlieka má človek pevné kosti. Rozprávali sme sa aj o pandémii, ale aj o živote v Holandsku vs na Slovensku, aj o kopec iných veciach. Iných, ako v prvej časti, ktorú nájdete tu: https://www.youtube.com/watch?v=vM5Ak-oFCl8

KDE NÁS NÁJDETE? 

http://www.instagram.com/nataliapazicka​

https://www.instagram.com/petush.nask...​
https://www.instagram.com/nagaucisnas...​
https://www.youtube.com/nagaucisnaskl...​
https://www.youtube.com/nasklee​​​

http://www.nasklee.com​​​

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤


Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.