Adel Ghannam | Koronavydanie
01:19:03

Adel Ghannam | Koronavydanie

12.04.2020

#nagauci #nasklee #podcast

V dnešnej časti podcastu Na Gauči s Nasklee som sa rozprávala s Adelom Ghannamom, ktorého môžete poznať či už ako moderátora rozhovorov pre Refresher či iné médiá, PilC-ho hypeman, alebo novinára napríklad zo súdnych pojednávaní s Mariánom Kočnerom.

Adel má vyštudované právo, je fanúšikom rapu, dobrých filmov a seriálov a sleduje ako politické a spoločenské dianie na Slovensku, tak aj kultúrnu scénu doma aj v zahraničí. Takže naozaj bolo o čom sa rozprávať a ak by mi nebolo ľúto, že ho už tak dlho držím pri počítači so sluchátkami v ušiach, myslím, že by sme rozhovor potiahli ešte o niečo dlhšie.

Prebrali sme naozaj všetko možné a ja verím, že ak máte moje podcasty radi, tak vás bude baviť aj tento diel.

Podcasty samozrejme nájdete aj na spotify, či apple music:

https://open.spotify.com/show/3chl76o9285STY3HmdQf4j
https://podcasts.apple.com/us/podcast/na-gauči-s-nasklee/id1478309073

Ale aj na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=E4HKdw8ArHk&list=PLM3gUb43Twc8nAiM1rEKHuDp-fCEWzGEf

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/adel_fresh/
https://www.instagram.com/petush.nasklee/

http://www.nasklee.com

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤

Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.