Emma Lacová: Plastiky, tetovania, party, kontroverzná autenticita vs umelá dokonalosť | Na Gauči s Nasklee
01:23:05

Emma Lacová: Plastiky, tetovania, party, kontroverzná autenticita vs umelá dokonalosť | Na Gauči s Nasklee

20.12.2020

#nagauci #nasklee #podcast #emalacova

Ema Lacová, dlho očakávaný hosť, ktorý splnil všetky moje očakávania. Jej videá sledujem odkedy ich začala vydávať a či sa jedná o opité líčenie, spoveď o všetkých plastikách, alebo jedenie vifoniek. Ema má pre mňa ten star potential, ktorý mnohým ľuďom aj v tejto branži chýba a zároveň si na nej cením autenticitu a otvorenosť, s ktorou aj s najlepším kamarátom Adamom aka Slaytinou prezentujú svoj život, ktorý nežijú podľa žiadnej šablóny a rozhodne proti vkusu mnohých ľudí, ktorí ho verejne krizitujú. 

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/emmalacova
https://www.youtube.com/emalacova 
Emin Merch: https://www.slayshop.sk/influenceri/
https://www.instagram.com/petush.nasklee
https://www.youtube.com/nagaucisnasklee
https://www.youtube.com/nasklee

http://www.nasklee.com

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤

Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.