Poslanec Andrej Stančík: O slovenskej politike, pandémii, ale aj pytónoch a fajkách | Na Gauči s Nasklee
01:35:59

Poslanec Andrej Stančík: O slovenskej politike, pandémii, ale aj pytónoch a fajkách | Na Gauči s Nasklee

14.01.2021

#nagauci #nasklee #neries #andrejstancik #podcast 

Vzhľadom na momentálne opatrenia som sa rozhodla opäť točiť z lockdownu v našich vlastných obydliach a mojím ďalším videocall hosťom sa stal Andrej Stančík. Liberál z OĽANO. 25 ročný poslanec, s ktorým sme sa porozprávali aj o politike, aj o pandémii, ale aj o jeho rolákoch, čivavách, pytónovi, ktorého rád ukazuje kolegyniam a fajkách, ktoré má rád. 

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/andrejstancik
https://www.instagram.com/petush.nasklee
https://www.youtube.com/nagaucisnasklee
https://www.youtube.com/nasklee

http://www.nasklee.com

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤

Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.