Moma: O práci na sociálnych sieťach, nahote, sebavedomí, pretvárke influencerov a toxicite internetu
01:18:09

Moma: O práci na sociálnych sieťach, nahote, sebavedomí, pretvárke influencerov a toxicite internetu

29.11.2020

#nagauci #nasklee #podcast #moma

Vzhľadom na to, že sa naďalej odporúča social distancing, pokračujem v mojich videopokecoch s hosťami, ktorí už v podcaste raz boli a veľmi sa teším, že moje pozvanie prijala aj Moma. Navrhnúť témy, o ktorých sa budeme rozprávať, som dala aj vám a vzišla z toho veľmi zaujímá, niečo vyše hodinová debata. A dozviete sa niečo málo aj o projekte, ktorý čoskoro chystáme. 

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/martinahornakova
https://www.youtube.com/c/MomaHorňáková
https://www.bereal.sk/sk/bereal/
https://www.instagram.com/petush.nasklee
https://www.youtube.com/nagaucisnasklee
https://www.youtube.com/nasklee

http://www.nasklee.com

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤

Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.