Michal Sabo: O spoločenskej zodpovednosti, sociálnych sieťach, aj politike
01:46:55

Michal Sabo: O spoločenskej zodpovednosti, sociálnych sieťach, aj politike

26.03.2021

#nagauci​​​​​​ #nasklee​​​​​​ #podcast​​​​​​ #misosabo

V dnešnej časti podcastu som sa bavila s Mišom Sabom aka @mxsabo na instagrame, ktorého môžete poznať najmä ako moderátora, či už z rôznych eventov a akcií, alebo z jeho domáckeho rádia Expres, v ktorom však čoskoro končí a plánuje sa vydať trochu iným smerom. Akým konkrétne, to sa dozviete v podcaste. Bavili sme sa o jeho ranných rituáloch, o školských časoch a školstve ako takom, o zmene kariérnej orientácie, sociálnych sieťach a spoločenskej zodpovednosti, ale aj pôrodoch, traumách a duševnom zdraví. A samozrejme, aj o politike. 

Náš v podcaste spomínaný livestream na instagrame: https://www.instagram.com/tv/CMDMfgtF06C/?hl=sk

KDE NÁS NÁJDETE? 

http://www.instagram.com/mxsabo​

https://www.instagram.com/petush.nasklee​
https://www.instagram.com/nagaucisnasklee
https://www.youtube.com/nagaucisnasklee​
https://www.youtube.com/nasklee​​​​​​

http://www.nasklee.com​​​​​​

00:00:00 Úvod
00:03:00 Ranné rituály, biorytmus
00:15:00 Puberta, škola, školstvo
00:25:00 Koniec práce na Exprese, skúsenosti s politikmi, diskusia Mareka s Líviou, pandémia, politika
00:50:00 Sociálne siete, zodpovednosť šírenia vlastného názoru, popieranie pandémie, zdravotníctvo, pôrody a traumy z nich, duševné zdravie
01:21:30 Slovenská politika a “nosiči” tém, Mišove ďalšie kariérne smerovanie k aktivizmu a politike, ženy v politike

Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.