Šajmo (@andy.saj) | Na Gauči s Nasklee
01:17:11

Šajmo (@andy.saj) | Na Gauči s Nasklee

02.10.2020

#nagauci #nasklee #podcast #sajmo

Páčia sa ti moje podcasty? Môžeš sa pridať k mojim podporovateľom na Patreone! https://www.patreon.com/nasklee 

V tejto časti podcastu Na Gauči s Nasklee som sa rozprávala so Šajmom, ktorého môžete poznať ako moderátora a reportéra z videoobsahu Refresheru.  Rozprávali sme sa o jeho mladosti v Bratislave, o tom, ako sa ku svojej práci dostal, čo sú jeho plány do budúcna a čo hovorí na to, ako sa na Slovensku staviame ku kultúre. 

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/andy.saj
https://www.instagram.com/petush.nasklee
https://www.youtube.com/nagaucisnasklee
https://www.youtube.com/nasklee

http://www.nasklee.com

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤

Tento podcast mohol vzniknúť vďaka internetovému pripojeniu od 4ky: https://www.4ka.sk

Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.