Natinstablog | Koronavydanie

27.05.2020

#nagauci #nasklee #podcast #natinstablog

V dnešnom podcaste som sa rozprávala s Natáliou Homolovou aka Natinstablog, ktorú mnohí z vás môžu poznať ako rainbow queen z instagramu. 

Natália žije so svojím snúbencom v UK už nejaký ten rok, no čoskoro sa plánujú presťahovať naspäť na Slovensko. Prečo to tak bude a ako si predstavuje svoju budúcnosť, som sa jej pýtala v podcaste, ale samozrejme nie len to. Bavili sme sa o blogerskej práci ako takej, o tehotenstve, o plánoch na svadbu a jednoducho ako vždy, o všetkom možnom. 

Podcasty samozrejme nájdete aj na youtube:
http://www.youtube.com/nagaucisnasklee

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/natinstablog
https://www.instagram.com/petush.nasklee

http://www.nasklee.com

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤

Podcast NA GAUČI Podcasts | Lula x Petush je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK