Natalia Muchova | Koronavydanie

13.05.2020

V dnešnej časti podcastu Na Gauči s Nasklee som sa rozprávala s Natáliou Muchovou, ktorá ako modelka precestovala celý svet a momentálne žije v Kanade. Viac ako o cestovaní sme sa však rozprávali o používaní anglických slovíčok v slovenčine, o tom, prečo riešime nepopulárne témy napriek tomu, že je to niekedy extrémne vyčerpávajúce. Rozprávali sme sa aj o tom, prečo sú niektoré témy, medzi nimi napríklad ľudská sexualita, alebo ženská menštruácia, vnímané ako tabu a to na základe toho, že Natália musela doslova utiecť z Indonézie, keď sa kriticky vyjadrila k tomu, že u nich menštruujúce ženy majú zákaz vstúpiť dovnútra chrámu. 

NATÁLIINE SOCIÁLNE SIETE: 

https://www.instagram.com/nataliamuchova/

https://www.youtube.com/channel/UCyMPMCmINlTGVnGS87nWk4A

MŇA NÁJDETE: 

https://www.instagram.com/petush.nasklee/

http://www.nasklee.com

MOJE PODCASTY NÁJDETE AJ VO VIDEOFORME: 

https://www.youtube.com/channel/UCzWSDB3npVUkYFFYH6K8gIA

Podcast NA GAUČI Podcasts | Lula x Petush je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK