Natália Körnerová (Naty Kerny)

09.02.2020

V novej časti podcastu NA GAUČI s Nasklee som sa rozprávala s Natáliou Körner aka Naty Kerny, sympatickou mladou influencerkou, snúbenicou rappera Pil C. Rozprávali sme sa o všetkom možnom, počnúc jej presťahovaním sa za láskou do Bratislavy až po poruchy príjmu potravy, o ktorých doteraz verejne nehovorila. Osobne si na tomto dieli a hlavne na Naty veľmi vážim, aká bola otvorená a že napriek tomu, že sme sa rozprávali o mnohých vážnych témach, aj sme sa dosť nasmiali. Verím, že tento diel bude pre mnohých z vás jedným z najobľúbenejších v tejto sérii, tak ako pre mňa. 

Podcast NA GAUČI Podcasts | Lula x Petush je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK