Zuzana Kovačič Hanzelová | Na Gauči s Nasklee

30.06.2020

#nagauci #nasklee #podcast #zuzanakovacichanzelova #zkh

Moje pozvanie do podcastu Na Gauči s Nasklee tentokrát prijala Zuzana Kovačič Hanzelová, ktorú môžete poznať ako bývalú redaktorku pre RTVS, moderátorku vlastnej relácie a podcastov pre SME, ale aj ako sympaťáčku z instagramu. 

O tom, prečo sa rozhodla venovať popri práci aj instagramu, o tom, prečo na ľudí môže pôsobiť odstrašujúco, ale najmä o téme sexuálneho obťažovania a násilia, sme sa porozprávali v dnešnej časti podcastu. 

Podcasty samozrejme nájdete aj na spotify, či apple music: 

https://podcasts.apple.com/sk/podcast/na-gauči-s-nasklee/id1478309073
https://open.spotify.com/show/3chl76o9285STY3HmdQf4j

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/zuzanahanzelova
https://www.instagram.com/petush.nasklee

http://www.nasklee.com

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤

Podcast NA GAUČI Podcasts | Lula x Petush je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK