Betka Saloňová | Koronavydanie

28.04.2020

#nagauci #nasklee #podcast #bethsal 

V dnešnej časti podcastu Na Gauči s Nasklee som sa rozprávala s Betkou Saloňovou, ktorú môžete poznať napríklad z instagramu pod nickom @beth_sal. 

Ako vždy, aj dnes sme sa rozprávali o všetkom možnom ale najmä o tom, čo nás spája. Tentokrát to bolo o trochu dievčenskejšie, ako to niekedy býva, ale verím, že sa vám tento diel bude páčiť, pretože aj ja som sa pri strihaní takmer celý čas cerila od ucha k uchu :)

Podcasty nájdete aj s videom na youtube:  
https://www.youtube.com/channel/UCzWSDB3npVUkYFFYH6K8gIA?view_as=subscriber

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/beth.sal/
https://www.instagram.com/petush.nask...

http://www.nasklee.com

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤

Podcast NA GAUČI Podcasts | Lula x Petush je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK