Kubo Lužina | Na Gauči s Nasklee

23.06.2020

#nagauci #nasklee #podcast #kuboluzina

V dnešnej časti podcastu som sa rozprávala s Kubom Lužinom. O čom? Ako vždy, o všetkom možnom. O jeho témach, o mojich temach. O aktuálnej spoločenskej téme - obťažovaní žien. O penisoch. A o tom, prečo je okay, keď ako tváre svojich vlastných podcastov hovoríme o sebe. V niečom sme sa zhodli, v niečom sme sa nezhodli a dve hodiny nám boli málo .. čo mňa, ale asi ani vás, veľmi neprekvapuje, že? 

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/kuboluzina
http://www.youtube.com/luzifcak

https://www.instagram.com/petush.nasklee
https://www.youtube.com/nagaucisnasklee
https://www.youtube.com/nasklee

http://www.nasklee.com

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤

Podcast NA GAUČI Podcasts | Lula x Petush je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK