Natália Pažická | Na Gauči s Nasklee

21.07.2020

#nagauci #nasklee #podcast #nataliapazicka #everyindividualmatters

Do dnešnej časti podcastu som pozvala sympatickú a pre mňa nesmierne inšpiratívnu Natáliu Pažickú, ktorú môžete poznať napríklad cez projekt #everyindividualmatters. Rozprávali sme sa najmä o témach, ktoré sú jej srdcu blízke, teda o udržateľnosti, ekológii, vegánstve, ale aj o zodpovednosti influencerov v dnešnej dobe. 

Podcasty nájdete aj ako videorozhovory na youtube. 

http://www.youtube.com/nagaucisnasklee

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/nataliapazicka
https://www.instagram.com/petush.nasklee

http://www.nasklee.com

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤

Podcast NA GAUČI Podcasts | Lula x Petush je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK