Nika Vujisic: Influenceri podvodníci, sebavedomie vs plastiky, balans vo vzťahu a tlak sledovateľov
01:30:13

Nika Vujisic: Influenceri podvodníci, sebavedomie vs plastiky, balans vo vzťahu a tlak sledovateľov

13.12.2020

#nagauci#nasklee#podcast#nikavujisic

Vzhľadom na to, že sa naďalej odporúča social distancing, pokračujem v mojich videopokecoch s hosťami, ktorí už v podcaste raz boli a veľmi sa teším, že tentokrát prijala moje pozvanie Nika Vujisic. Rozprávali sme sa o súznení vo vzťahu, kde majú partneri odlišné názory, o práci samých na sebe, o sebavedomí a túžbe po estetických zákrokoch, ale aj o influencerskom svete a najmä podvodoch v ňom.

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ?

https://www.instagram.com/nikavujisic
https://www.breaktherules.sk
https://www.instagram.com/petush.nasklee
https://www.youtube.com/nagaucisnasklee
https://www.youtube.com/nasklee

http://www.nasklee.com

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤

Podcast NA GAUČI Podcasts | Lula x Petush je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.