Tvoj pes varí lepšie ako moja mama | Lula & Petush na Gauči (#01)
01:07:31

Tvoj pes varí lepšie ako moja mama | Lula & Petush na Gauči (#01)

04.04.2021

Ako som už neraz avízovala, Na Gauči s Nasklee sa na neurčitý čas mení na Za Stolom s Nasklee & Lulou. Nápadité, čo? :D V dnešnej úvodnej časti sme si zadelili mierny freestyle, ktorý nakoniec vypálil tak, ako väčšina našich spoločných konverzácií a stretiek - väčšinu času sme sa smiali. A tak dúfam, že ste na rovnakej vlne, ako my, a zasmejete sa spolu s nami. 

V ďalších častiach sa budeme venovať konkrétnym témam, najbližšie to bude téma NEVERA a téma ZMENA ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU. Ak máte nápady na ďalšie oblasti, na ktoré by ste nás chceli počuť pokecať, kľudne nám napíšte vaše tipy do komentovej sekcie. 

Účinkovali: Lula Gachulincová (https://www.instagram.com/llnzz/) & Petush Nasklee (https://www.instagram.com/petush.nasklee/)

Kde nás ešte nájdete? 

Lulin e-shop: https://domov.lulenzzlashes.sk
Môj hlavný youtube kanál: https://www.youtube.com/nasklee


Podcast NA GAUČI Podcasts | Lula x Petush je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.