Nika Vujisic (Break the Rules)

25.08.2019

V prvej oficiálnej časti podcastu NA GAUČI s Nasklee som sa rozprávala s blogerkou Nikou Vujisic o jej živote, aktivtách, ktorým sa venuje a takisto o psychických poruchách, o nevere a sociálnych experimentoch. Nika je dvojnásobná výherkyňa súťaže Bloger roka v kategórii Life, okrem toho pôsobí aj v Rádiu Jemné, vydala svoju vlastnú knihu a venuje sa crossfitu. V podcaste sme sa síce rozprávali najmä o nej ako človeku a o tom, ako sa dostala tam, kde je teraz, dostali sme sa aj ku vzťahom, o ktorých sa budeme rozprávať nabudúce, ak sa ku mne rozhodne opäť prísť, na čo sa ja osobne už teraz teším. 

Podcast NA GAUČI Podcasts | Lula x Petush je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK