Sisa Križanová (Sisa_Kr)

03.10.2019

V dnešnej časti podcastu NA GAUČI S NASKLEE som sa porozprávala so Silviou Križanovou aka Sisou Kr, ktorú ste si do Na Gauči pýtali už takmer rok! Rozprávali sme sa o všetkom možnom - od jej kariére v modelingu, o tom, prečo išla do súťaže Miss, o vzťahoch, materstve a takisto instagrame a ľuďoch na tejto platforme. 

KDE SISU NÁJDETE? 

INSTAGRAM: http://www.instagram.com/sisa_kr

KDE MA NÁJDETE? 

BLOG: http://www.nasklee.com
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/petush.nasklee
FACEBOOK: https://www.facebook.com/nasklee/

E-MAIL: p.nasklee@gmail.com

!!! Nezabudnite odoberať môj Youtube kanál: http://youtube.com/nasklee/?sub_confi...

Podcast NA GAUČI Podcasts | Lula x Petush je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK