Lukáš Kajanovič (Pil C)

28.02.2020

Teším sa, že moje pozvanie do podcastu prijal aj Lukáš Kajanovič, ktorého väčšina z vás pozná pod pseudonymom Pil C. Lukáš patrí k špičke rapovej scény na Slovensku, my sme sa však nerozprávali len o rape, ale aj o politike, spoločenskom dianí na Slovensku, jeho záľubách a vzťahu so snúbenicou, influencerkou Naty Kerny. 

Podcast nájdete aj na spotify, apple podcasts & google podcasts

KDE NÁS NÁJDETE? 

http://www.instagram.com/pil_c
http://www.instagram.com/petush.nasklee

Podcast NA GAUČI Podcasts | Lula x Petush je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK