Moma Horňáková | Koronavydanie

06.05.2020

Rozprávala som sa s Martinou Horňákovou alias Momou. Ako vždy, aj dnes sme sa rozprávali o všetkom možnom ale najmä o tom, čo nás spája. Tentokrát to bolo o vzťahoch, materstve, kamarátstvach s chalanmi a chillovaní s rappermi. 

Podcast nájdete aj vo videoforme na mojom youtube kanáli: https://www.youtube.com/channel/UCzWSDB3npVUkYFFYH6K8gIA

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/martinahornakova/
https://www.instagram.com/petush.nasklee

http://www.nasklee.com

Nezabudnite dať FOLLOW mojim podcastom

Podcast NA GAUČI Podcasts | Lula x Petush je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK