Striptér Henrik Szabo | Na Gauči s Nasklee

28.07.2020

#nagauci #nasklee #podcast #henrikszabo #stripter

Do najnovšej časti podcastu Na Gauči s Nasklee som pozvala Henrika Szaba, ktorého môžete poznať aj ako slovenského Thora, či slovenského Aquamana. Venuje sa totiž striptízu a toto sú dva z jeho kostýmov. Aké to je, byť striptérom na Slovensku, prečo sa na ženu striptérku spoločnosť pozerá inak, ako na muža striptéra a čo sa naučil za svoju kariéru o ženách, aj o tom sme sa rozprávali v tomto veľmi otvorenom rozhovore. 

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/half_god__
https://www.instagram.com/petush.nasklee
https://www.youtube.com/nagaucisnasklee
https://www.youtube.com/nasklee

http://www.nasklee.com

Podcasty nájdete aj ako videorozhovory na youtube. 

http://www.youtube.com/nagaucisnasklee

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤

Podcast NA GAUČI Podcasts | Lula x Petush je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK