Veronika Svobodová (Specialeditionlife)

31.10.2019

V dnešnej časti podcastu NA GAUČI S NASKLEE som sa porozprávala s Veronikou Svobodovou, ktorú väčšina z vás pravdepodobne bude poznať aj ako Specialeditionlife z blogu, prípadne instagramu.

Veronika však nie je len blogerka, ale aj zakladateľka platformy Superblogeri, pod ktorou organizuje rôzne workshopy pre slovenských blogerov a instagramerov a takisto tento rok organizuje prvý ročník súťaže Superbloger 2019!

KDE JU NÁJDETE?

INSTAGRAM: http://www.instagram.com/specialeditionlife / http://www.instagram.com/superblogeri

SUPERBLOGERI: https://www.superblogeri.sk

SPECIAL EDITION LIFE: http://www.specialeditionlife.com

KDE MA NÁJDETE?

BLOG: http://www.nasklee.com
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/petush.nasklee
FACEBOOK: https://www.facebook.com/nasklee/

E-MAIL: p.nasklee@gmail.com

!!! Nezabudnite odoberať môj Youtube kanál: http://youtube.com/nasklee/?sub_confi...

Podcast NA GAUČI Podcasts | Lula x Petush je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK