Cestovanie nákladnými vlakmi (4.11.2020 15:10)
16:27
Podcast: Na ceste_FM

Cestovanie nákladnými vlakmi (4.11.2020 15:10)

04.11.2020
Zatiaľ čo v USA a najmä v Mexiku je cestovanie načierno na nákladných vlakoch dosť bežné, dokonca aj nákladné vozne rôznych typov majú konštrukcie s platformami dovoľujúce uložiť sa do nich a cestovať, v Európe je situácia iná. Amin Palma nám na výstrahu pred takýmto typom cestovania povedal o veľkých rizikách s ním spojených.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.