Somálsko (8.7.2020 15:10)
16:10
Podcast: Na ceste_FM

Somálsko (8.7.2020 15:10)

08.07.2020
Turisticky sa v Somálsku dá navštíviť len Somaliland na severe, s ekonomickými vízami zas hlavné mesto Mogadišo. Peter Gregor bol však pre jeho sprievodcov a ochrancov vôbec prvý človek, ktorý chcel ísť navštíviť aj ďalšie provincie, kde naozaj buď dlhé roky o turistovi nechyrovali, alebo tam ani žiadneho nikdy nevideli. Jeho sprievodcovia a aj vojenskí ochrancovia pred únosom či atentátom napokon súhlasili, a tak sa pohli mimo hlavného mesta.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.