Koronavírus v zahraničí (8.4.2020 15:10)
13:27
Podcast: Na ceste_FM

Koronavírus v zahraničí (8.4.2020 15:10)

08.04.2020
Globálna korona kríza postihla vo veľkom aj cestovný ruch, cestovné kancelárie a aj samotných cestovateľov či expatov. Aj niektorí ľudia zo Slovenska momentálne z rôznych dôvodov zostávajú vo viac či menej vzdialených krajinách. Lyrik pre rubriku Na ceste_FM oslovil viacerých z nich, a ocitol sa tak telefonicky v rôznych, často exotických miestach, aby sa porozprával s ľuďmi zo Slovenska, ako tam prežívajú karanténu.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.