Nórsko (20.5.2020 15:10)
14:52
Podcast: Na ceste_FM

Nórsko (20.5.2020 15:10)

20.05.2020
Nórsko patrí medzi destinácie, ktoré pokojne môžeme nazvať exotickými, najmä pre jeho nádhernú prírodu. Zuzka Čaprnková nám v rubrike Na ceste_FM priblížila, prečo je práve Nórsko tou krajinou, kam sa oplatí ísť. 

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.