Čo by ste nemali zabudnúť zažiť na Maldivách? (17.2.2021 15:10)
13:17
Podcast: Na ceste_FM

Čo by ste nemali zabudnúť zažiť na Maldivách? (17.2.2021 15:10)

17.02.2021
Donedávna turisti na Maldivách mohli bývať len v oficiálnych rezortoch. Dnes sa situácia podstatne zmenila, povolené je ubytovať sa aj v malých hoteloch alebo penziónoch na rôznych riedko osídlených ostrovčekoch. Presne takto si výlet na toto súostrovie naplánovala Zuzka Čaprnková, preto sa jej Lyrik opýtal, čo je na Maldivách okrem šnorchlovania a prespania dôležité zažiť.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.