Pestré chute argentínskej gastronómie (11.11.2020 15:10)
13:41
Podcast: Na ceste_FM

Pestré chute argentínskej gastronómie (11.11.2020 15:10)

11.11.2020
Peter Koutný už takmer dve dekády pravidelne navštevuje Južnú Ameriku, a preto sme sa ho v rubrike Na ceste_FM opýtali, ako vníma argentínsku gastronómiu. Pomohol sa nám v nej zorientovať, pretože existuje rozdiel medzi severom a juhom. Netreba však zabúdať, že Argentína je krajinou imigrantov, ktorí ju vytvorili do dnešnej podoby, a teda očakávať len stejky od gaučov by bola chyba.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.