Island (3.6.2020 15:10)
14:56
Podcast: Na ceste_FM

Island (3.6.2020 15:10)

03.06.2020
Snáď už v lete budú môcť aj ľudia zo Slovenska cestovať ďalej ako k najbližším susedom. Svoje hranice otvára pre vybrané krajiny, ktoré dobre zvládli koronakrízu, exotický Island. Práve po tomto severskom ostrove, so sureálne krásnou prírodou, sme sa v rubrike Na ceste_FM prechádzali so skúsenou sprievodkyňou Zuzkou Čaprnkovou.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.