Čad (2.6.2021 15:10)
14:25
Podcast: Na ceste_FM

Čad (2.6.2021 15:10)

02.06.2021
Čad sa umiestňuje na popredných miestach hneď dvoch nelichotivých rebríčkov. Je v prvej desiatke najmenej navštevovaných krajín a siedmou najchudobnejšou krajinou na svete. Cestovateľ a spisovateľ Martin Navrátil sa ju napriek tomu, alebo práve preto, rozhodol navštíviť. Čad je svojím charakterom kombináciou juhozápadných amerických parkov s esenciou tepla a trochou piesku.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.