Prečo navštíviť mestský štát Singapur? (23.9.2020 15:10)
12:47
Podcast: Na ceste_FM

Prečo navštíviť mestský štát Singapur? (23.9.2020 15:10)

23.09.2020
Singapur, ostrov v Juhovýchodnej Ázii známy tým, že ho založila čínska komunita, sa stal technologickým gigantom a tiež extra čistotným mestom a krajinou. Asi si môžeme priznať, že pre ľudí zo Slovenska ide o dosť exotickú destináciu, viac ako napríklad Bali alebo Thajsko, kam predsa len cestuje viac našincov. Práve Singapur, či už pre zážitok z počúvania alebo pre inšpiráciu pre vaše ďaleké cestovateľské plány, v rubrike Na ceste_FM priblížil Lyrik spoločne so sprievodkyňou Zuzkou Čaprnkovou.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.