Cesta hrdinov SNP (23.6.2021 15:10)
13:30
Podcast: Na ceste_FM

Cesta hrdinov SNP (23.6.2021 15:10)

23.06.2021
Ak sa ako cestovateľ nevydáte do ďalekých exotických končín, ale zostanete na Slovensku, o nič neprichádzate. Peter Koutný vyspovedal Matej Pašáka, „minimalistického cestovateľa“, inštruktora v tábore remesiel, experimentálneho archeológa, otužilca a dobrodruha, ktorý na Ceste hrdinov SNP prešiel jeden a pol milióna krokov, a ktorý nadšene a rád putuje po všetkých možných slovenských turistických cestách.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.