Vydajte sa na pestrú trasu od Tatier až k Baltiku, cez Poľsko (30.9.2020 15:10)
16:37
Podcast: Na ceste_FM

Vydajte sa na pestrú trasu od Tatier až k Baltiku, cez Poľsko (30.9.2020 15:10)

30.09.2020
Minimálne od 90. rokov sa Poľsko často spájalo s mestečkom Nový Targ, kde sa konali trhy a dal sa tam lacno kúpiť všelijaký tovar. Samozrejme sme sa už odvtedy posunuli aj v spoznávaní našich susedov, no ak ste v Poľsku neboli, mohlo zaujímať, čo zaujímavé leží a čo sa oplatí vidieť za Novým Targom – posunuli sme sa smerom na sever až k Baltickému moru. Na tento výlet nás v rubrike Na ceste_FM vzala Varšavčanka Aga Ledecká, ktorá sa narodila a vyštudovala v poľskej metropole, a teraz už ako manželka a matka troch detí už 17 rokov žije na Slovensku.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.