Koronavírus v zahraničí II (15.4.2020 15:10)
12:43
Podcast: Na ceste_FM

Koronavírus v zahraničí II (15.4.2020 15:10)

15.04.2020
V rubrike Na ceste_FM sme opäť pokračovali v cestovaní za Slovákmi, ktorí sa nachádzajú počas koronakrízy v zahraničí. Minule sme boli na Barbadose a Bali, tentokrát sme sa pozreli na dve od seba vzdialené kúty sveta. Navštívili sme novinárku, autorku a komunikačnú manažérku Petru Nagyovú, ktorá sa nachádza vo viac ako mesiac trvajúcej dobrovoľnej izolácii v španielskej Valencii, a ultramaratónskeho bežca Maja Srníka, ktorý dlhodobo žije a pracuje v kanadskom Calgary.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.