Sýria pred vojnou (7.4.2021 15:10)
14:32
Podcast: Na ceste_FM

Sýria pred vojnou (7.4.2021 15:10)

07.04.2021
V rubrike Na ceste_FM sme sa rozhodli, dúfajúc, že aj v Sýrii zavládne mier a bude možné tam ísť bez obáv, pozrieť na miesta, ktoré môžu byť zaujímavé pre cestovateľov. Do Sýrie sa momentálne dá cestovať, no náš hosť Peter Koutný by to teraz rozhodne neodporúčal. Porozprával nám o takej Sýrii, ktorú si pamätá z čias tesne pred vypuknutím krvavej občianskej vojny.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.