Carguatatuba, mestečko v Brazílii, v čase korony (18.11.2020 15:10)
13:13
Podcast: Na ceste_FM

Carguatatuba, mestečko v Brazílii, v čase korony (18.11.2020 15:10)

18.11.2020
Ivana Prevides, ako to z jej priezviska vyplýva, sa vydala za brazílčana Danila. Aj preto september a október strávila v prímorskom mestečku Carguatatuba, 155 km od aglomerácie Sao Paolo. Okrem pláží a vĺn spoznala bežný život tamojších ľudí a tiež zažila, žiaľ aj pohreb, ktorý má iné pravidlá ako u nás na Slovensku.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.