Irak (29.7.2020 15:10)
16:09
Podcast: Na ceste_FM

Irak (29.7.2020 15:10)

29.07.2020
Cestovateľ Peter Gregor viackrát navštívi severnú, prevažne kurdskú časť Iraku, ako aj stredný a južný Irak, kam sa len tak nedá dostať. Neexistuje totiž na to cestovná kancelária. Peter Gregor mal však šťastie - natrafil zrejme na jediného človeka na svete, ktorý tam turistov brával. Lyrik sa ho preto opýtal na to najzaujímavejšie, čo ako obyčajný turista s medzinárodnou skupinkou ďalších dobrodruhov v Iraku zažil.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.