Kambodža (19.5.2021 15:10)
10:57
Podcast: Na ceste_FM

Kambodža (19.5.2021 15:10)

19.05.2021
Peter Koutný v rubrike Na ceste_FM vyspovedal cestovateľa Juraja Uviru, ktorý sa rád vracia do Kambodže. Tento rok tam zavítal v čase osláv Nového roka, ktoré v tejto krajine trvajú tri dni. Mnohí Kambodžania cestujú za prácou dlhé kilometre a do rodnej krajiny sa vracajú len počas tohto obdobia, preto sú pre nich oslavy o to vzácnejšie. Juraj Uvira tiež porozprával o tom, aký prísny bol lockdown v Kambodži a ako pomáha priateľom, ktorí kvôli absencii turizmu utrpeli obrovské materiálne straty.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.