Thajsko v čase korony (15.7.2020 15:10)
15:22
Podcast: Na ceste_FM

Thajsko v čase korony (15.7.2020 15:10)

15.07.2020
Monika Erdöfy bola v Thajsku na konci minulého roka a tak sa jej tam zapáčilo, že sa vybrala do tejto tropickej krajiny aj v polovici februára. Z mesačného pobytu na ostrove Kopangan sa stal viac ako štvormesačný, pričom do poslednej chvíle nevedela, či vôbec z Thajska odletí. Vypočujte si jej neobyčajný príbeh.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.