Kuba na fotografiách (2.12.2020 15:10)
15:36
Podcast: Na ceste_FM

Kuba na fotografiách (2.12.2020 15:10)

02.12.2020
Fotografka Katarína Líšková býva v Bratislave a okrem iných krajín Latinskej Ameriky už vyše 13 rokov pravidelne navštevuje Kubu. Jej fotografie sa opierajú o dôkladnú znalosť života súčasných Kubáncov a Kubániek. Ku každej jej fotke z Kuby patrí aj krátky textík s vysvetlením kontextu a príbehu, ktorý sa za daným zvečneným okamihom skrýva. Presne takto intímne sa môžete s Kubou zoznámiť aj vy, keďže Katarína spolu so susedou usporiadala špeciálnu komunitnú výstavu v improvizovanej galérii, ktorú vytvorila priamo vo vchode, kde býva.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.