Zážitky z pilotovania lietadla (9.6.2021 15:10)
15:01
Podcast: Na ceste_FM

Zážitky z pilotovania lietadla (9.6.2021 15:10)

09.06.2021
Félix Bureš je pilot. Od svojich 26 rokov má nalietaných 10 000 hodín. Momentálne pilotuje súkromné lety, ktoré kvôli zrušeným komerčným linkám nemajú núdzu o cestujúcich. Na vybavenie súkromného lietadla v rámci Európy dokonca niekedy postačí menej ako 24 hodín. Viac sa o bežnom pracovnom dni pilota Félixa dozviete v rozhovore s Petrom Koutným.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.