Salvador (26.8.2020 15:10)
15:23
Podcast: Na ceste_FM

Salvador (26.8.2020 15:10)

26.08.2020
Michaela Hroteková nám v rubrike Na ceste_FM priblížila život v El Salvadore, krajine, ktorá na rozdiel od okolitých krajín, nie je diktatúrou a je tam kapitalistická demokracia. Avšak život v nej nie je úplne jednoduchý a niekedy môže byť až nebezečný. Michaela mala obzvlásť rada pobyt v hlavnom meste San Salvador, najmä kvôli ľuďom, temperamentu, prírode, plážám, hudbe a jedlu, no zároveň dodala, že žiť v Salvadore nie je pre padavky. Presvedčila sa o tom hneď, ako sa začala aklimatizovať, a keď ako fanúšička hip-hopu prišla o ilúzie o nevinnosti tamojšiej hudobnej scény.

Podcast Na ceste_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.