018. Na čaji o priateľstve
34:28
Podcast: Na čaji

018. Na čaji o priateľstve

29.10.2020

Táto epizóda je pre nás špeciálna. Je našou prvou, v ktorej sa (virtuálne) stretla väčšina nášho tímu. Porozprávali sme sa spolu na tému priateľstvo. Budete počuť zaujímavé myšlienky, ktoré sme si naštudovali, ale aj naše vlastné pohľady na to, ako vnímame priateľstvo. 

Čo hovorí o priateľstve Artistoteles? Sú jeho myšlienky stále relevantné? Ako súvisí priateľstvo so zraniteľnosťou? Toto všetko  a ešte viac nájdete v tejto epizóde. Príjemné počúvanie.

Podcast Na čaji je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.