008. Na čaji s Luckou Šicko, spoluzakladateľkou Pixel Federation
54:47
Podcast: Na čaji

008. Na čaji s Luckou Šicko, spoluzakladateľkou Pixel Federation

22.12.2019

Pred Vianocami sme v podcaste stihli privítať Lucku Šicko, spoluzakladateľku Pixel Federation. Porozprávali sme sa o zakladaní a budovaní firmy a zmenách, ktoré nastanú, keď firma narastie z pár ľudí na vyše 200. Lucka je matkou trochu deti a zdieľala s nami ako prežívala materstvo, prečo je vzdelávanie celoživotnou aktivitou, prečo sú hry dôležité, či ako funguje herný priemysel.

Podcast Na čaji je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.