#023 Podcast LÍDROM - NEKONEČNÁ HRA
25:59
Podcast: mužom.sk

#023 Podcast LÍDROM - NEKONEČNÁ HRA

08.01.2021
V tejto časti podcastu LÍDROM budete počuť : • Štart do 2021 UNDER PRESSURE ? https://youtu.be/YoDh_gHDvkk Čo v tom všetkom tlaku, ktorý nás za týchto dní obklopuje vidíš ty ? • Svetu chýbajú hodnoty ! VŠETKO STOJÍ A PADÁ NA TÝCH, KTORÍ VEDÚ. • Čo ak budeš ešte chvíľu v statuse čakania „HOLD THE LINE“ ? (https://youtu.be/htgr3pvBr-I ) • Výzva : Bratři, naše činy v životě se odrazí ve věčnosti ! Ako jej rozumieš ? • Novoročné predsavzatia nefungujú ! Čo keby si si na rok 2021 určil JEDNO SLOVO ? • Tvoj aj môj beh nie je konečný šprint – ale BEH NA DLHÉ TRATE s cieľom DOBEHNÚŤ AKO SILNÝ MUŽ. Poznámky (vrátane linkov na knihy, konferencie) a otázky pre vašu individuálnu prácu si stiahnete tu : https://ulozto.sk/file/RdWdBxaDce6m/podcast-lidrom-023-poznamky-pdf Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Podcast mužom.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mužom.sk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.