24. Podcast Mužom.sk: Bojovnícka kultúra (?)
17:28
Podcast: mužom.sk

24. Podcast Mužom.sk: Bojovnícka kultúra (?)

10.09.2017
Cesta bojovníka, bojovnícka kultúra, pokojný bojovník sú pojmy, ktoré sú populárne, ale v skutočnosti môže ísť iba o romantické predstavy, alebo mydlové bubliny. Čo a ako si môžeme preniesť do svojich životov?

Podcast mužom.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mužom.sk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.