111. Podcast Mužom.sk: Otcom... súčasným, aj budúcim
29:57
Podcast: mužom.sk

111. Podcast Mužom.sk: Otcom... súčasným, aj budúcim

19.05.2019
Ani superhrdinovia nezvládajú otcovstvo lepšie, ako my ostatní. Ako sa s touto úlohou vysporiadať? A čo ak máte dieťa nie je podľa vašich predstáv? Hovorím na základe článkov, ktoré som publikoval, ale aj vecí, ktoré o sebe zisťujem neskôr. *** Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Podcast mužom.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mužom.sk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.