46. Podcast Mužom.sk: #1 Michal Lakatoš - Môj osobný tréner/Ľadoborci Slovensko
37:34
Podcast: mužom.sk

46. Podcast Mužom.sk: #1 Michal Lakatoš - Môj osobný tréner/Ľadoborci Slovensko

11.02.2018
Prvým z inšpiratívnych mužov, ktorých budete počuť, je Michal Lakatoš - SFG level 2 inštruktor, predseda Ľadoborcov Slovensko a mnoho iného. Nielen o tréningu, ale aj dobrých knihách, coachingu a mnohom inom. Vitajte v novom formáte.

Podcast mužom.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mužom.sk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.